0850 304 80 31
7/24 Çağrı Merkezi

Özbekistan Hava Yolları

Uçak biletiniz Özbekistan hava yolları ile uygun fiyatlarla uçun

6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
Özbekistan

Popüler Uçuş Noktaları

Özbekistan Uçak Bileti
Özbekistan uçak bileti almak artık çok daha kolay. Özbekistan'a en ucuz uçak biletini ozbekistan.hava-yollari.com ile satın alabilirsiniz. İstanbul'dan Özbekistan'a en ucuz uçak biletlerini yukarıda bulunan Uçak Bileti alma bölümünden veya 0850 304 80 31 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak satın alabilirsiniz.
Taşkent Uçak Bileti
En ucuz Taşkent uçak bileti satın almak ve Taşkent uçak bileti rezervasyonu yapmak çok kolay. ozbekistan.hava-yollari.com web sitemizde yer alan uçak bileti arama motorunda Taşkent Uçak Bileti yazarak iki adım da Taşkent uçak bileti alabilirsiniz. Gün ve ay içinde Taşkent en uygun uçak biletlerini bulabilir ve kolaylık Taşkent uçak biletinizi satın alabilirsiniz.
Özbekistan Havayolları Uçak Bileti
Özbekistan Havayolları merkezi Taşkent’te bulunan Özbekistan menşeili havayolu şirketidir. Özbekistan Havayolları İstanbul'a her gün sefer düzenlemektedir. İstanbul-Taşkent, Taşkent-İstanbul seferleri düzenleyen havayolu şirketi en uygun ve en ucuz uçak bileti sunmaktadır. Özbekistan Hava Yolları uçak bileti satın almak için 0850 304 80 31 yada ozbekistan.hava-yollari.com sitesinden satın alabilirsiniz.
Özbekistan Havayolları Check-In İşlemleri ve Koltuk Seçimi
Uzbekistan Airways Online Check-in hem iç hem de dış hat uçuşları için mevcuttur. Yolcular check-in işlemlerini mobil uygulama, web sitesi ve havalimanlarından yapabilirler. Planlanan Kalkış saatinizden 48 saat ila 30 dakika önce check-in işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Özbekistan Havayolları Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

İzin verilen maksimum el bagajı boyutu 56x45x25cm'yi geçmemelidir. Her el bagajının maksimum boyutu, üç boyutun toplamı olarak 115 cm'yi geçmemelidir (tekerlekler, kulplar ve yan cepler dahil).Yolcu başına ücretsiz 1 kabin bagajı ve 1 kişisel eşyaya (çanta, evrak çantası, dizüstü bilgisayar çantası) izin verir. El bagajı 1'den fazla bagaj (parça) içeriyorsa, üç boyutu toplamı 115 cm'yi geçmeyecek şekilde tek parça olacak şekilde uçağa alınır. .

Kabin Bagajı:

 • inci Sınıf: 40 kg
 • Business Sınıfı: 30 kg
 • Ekonomi Sınıfı: 20 kg

El Bagajında izin verilen eşyalar

 • el çantası, evrak çantası veya klasör;
 • kamera veya video kamera;
 • uçuş sırasında okumak için basılı materyal;
 • 2 kg'dan daha ağır olmayan taşınabilir bilgisayar;
 • çocuk için yiyecek ve bebeğin seyahat beşiği;
 • şemsiye veya baston;
 • mont, yağmurluk veya başka dış giyim parçası;
 • ekose;
 • Duty Free mağazasından ağırlığı 5 kg'ı geçmeyen ve 115 cm boyutlarında toplam üç boyutta torba alışveriş.
Özbekistan Havayolları Yiyecek, İçecek ve İkram
Özbekistan Havayolları'nda sunulan ikramlar, havayolu tarafından satılan tüm biletlerin fiyatına dahildir. Ekonomi sınıfı yolculara soğuk atıştırmalıklar, sebze atıştırmalıkları, tatlılar, ekmek, sıcak içecekler, alkolsüz içecekler ve alkol (belirli rotalarda) sunulmaktadır. Özbekistan Havayolları, uçuş sırasında müşterilere herhangi bir domuz ürünü sunmamaktadır.
Blog

Özbekistan Seyahat Rehberi